Fevzi Çakmak Mah. Aslım Cad. Atiker 1. San. Sit. 36/S Karatay/KONYA
tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Kimyanın; Modern endüstrinin kalbi olarak görüldüğü günümüzde, kimyevi maddelerin kaliteli, hızlı ve kesintisiz tedariki endüstriyel üretim için hayati önem taşımaktadır.

Bu ihtiyaca vermek üzere Duraner ailesi tarafından 1924 yılında temelleri atılan firmamız, 1950 yılında Kluthe firması ile beraber Türkiye pazarına giriş sağlamış, 2007 yılında ise Kluthe ve Duraner firmalarının birleşmesi neticesinde Türk- Alman endüstrisinin kalite ve disiplinli çalışmalarını müşterilerinin hizmetine sunmuş ve bunun neticesinde sektörde ki temellerini sağlamlaşmıştır.

Sektörde artan ihtiyaca binaen 2019 yılında Konya’da MAG Kimya isimli firmamızı kurarak, yetişmiş işgücü ve ileri teknolojiden yararlanan ‘’kalite odaklı’’ çalışma sistemi ile 4. Yılımızda 13 İl’de sektörün lider markalarından biri haline geldik.

Sektörde başarılar ile dolu geçmişimiz ve her zaman daha yükseğe taşıdığımız hedeflerimiz ile, siz değerli müşterilerimizin güveni ile doldurduğumuz 4. Yılı’mızın haklı gururunu yaşamaktayız.

Analitik çözümleri ile hayatı zenginleştiren ve kolaylaştıran firmamız; tekstilden ilaç gıdaya, temizlikten tarım ve hayvancılığa uzanan geniş bir yelpazede binlerce sektörde hizmet vermenin heyecanını duymaktadır.

Hayatın her alanına dokunmanın verdiği tarifsiz mutluluk ve tüm proseslere cevap verecek kaliteli üretim, hızlı teslimat ve maksimum müşteri memnuniyeti hedefimiz, dün olduğu gibi bugünde MAG Kimya kalitesinin garantisi altında olacaktır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp
Phone
WhatsApp
Phone