Fevzi Çakmak Mah. Aslım Cad. Atiker 1. San. Sit. 36/S Karatay/KONYA
tren

Yüksek Performanslı Yağlayıcılar: Setral

15.12.2019
1.475
Yüksek Performanslı Yağlayıcılar: Setral

MAG Kimya, ürün yelpazesini genişleterek müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Setral marka yüksek performanslı yağlayıcıları da ürünlerimiz arasına katmamızın haklı sevincini yaşıyoruz.

Setral

Kısaca Setral markasından bahsedecek olursak;

Setral, ilk olarak 1969 yılında Strazburg / Fransa’da Jean-Léon Spehner, Jean-Pierre Lepré ve Guy Grospêtre tarafından kuruldu. Setral, üretim sürecini sorunsuz bir şekilde yürütmek için en başından beri merkezi bileşenle ilgilenmiştir: yüksek performanslı yağlayıcılar.

Karl-Heinz Hensel, 1985 yılında şirketi devraldı ve Setral’ı, yeni üretim süreçleri ve ürün yelpazesinin sürekli daha da geliştirilmesi yoluyla yüksek kaliteli ve dinamik bir büyüme aşamasına getirdi.

İlerleyen yıllarda üretim ve depolama tesisleri genişletildi. Buna paralel olarak, 1990’larda araştırma faaliyetleri yoğunlaştı. Yeni üretim tesisleri ve yeni teknolojiler, son on yılda dinamik ve kalitatif büyüme aşamasına eşlik etti. Global satış ağı, dünya çapında erişilebilirliği sağlamak için son yıllarda genişletilmiştir. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp
Phone
WhatsApp
Phone