Bir Dünya Markası: Kluthe

Kaliteli ürünlerimiz ve yenilikçi çözümlerimizle endüstriyel sektörlerde kimyanın gücünü kullanarak, ileri teknoloji ve uzmanlıkla hizmet veriyor, müşterilerimizin başarılarına güç katıyoruz.
Mag Kimya
Mag KimyaBLOG
Bir Dünya Markası: Kluthe

MAG Kimya, dünyanın önde gelen kimyevi ürünler üreticilerinden Kluthe ile çalışmaktadır. Kluthe ürünlerini müşterilerine sunarak müşterilerini kalite ile tanıştırmaktadır.

Kluthe firması hakkında bilgi almak ve özet olarak firmanın ürün yelpazesini öğrenmek isteyenler için bir yazı paylaştık. Bu yazı Kluthe firmasının internet sitesinden alıntılanmıştır.

 

 

Bir yüzey işleme uzmanı olarak Chemische Werke Kluthe GmbH, Metal İşleme ve Temizleme, Ön İşlem ve Boya Mağazası için kimyasal ürünler ve yenilikçi proses çözümleri geliştirmekte ve üretmektedir. Bunlar, ana uzmanlık alanlarımız olup, müşterilerimize uzman ve çok yönlü olarak üst düzey tavsiyelerde bulunmamızı sağlar. Birinci sınıf kaliteye ek olarak, ürünlerimizin güvenliği, çevre uyumluluğu ve sürdürülebilirliği de bizim için çok önemlidir. Vizyonumuz, müşterilerimiz için mümkün olan en iyi çözümleri sağlamak için itici güç olmaktır. Öncelikli önceliklerimiz kapsamlı hizmetler sunmak ve birlikte eşit ortaklar olarak çalışmak.

İster yerel, ister ulusal veya küresel olsun: biz her zaman yanınızdayız. Kluthe, “Engineered in Germany” adlı kimya ile 44 lokasyonda dünya çapında 15.000’den fazla müşteriyi tedarik ediyor. Araştırma ve geliştirme alanında 65 yıllık deneyime sahip global bir aile şirketi olan Kluthe, müşterilerine eşsiz bir rekabet avantajı sunuyor.

Son Yazılar

Yukarı Kaydır