KURUMSAL

Kaliteli ürünlerimiz ve yenilikçi çözümlerimizle endüstriyel sektörlerde kimyanın gücünü kullanarak, ileri teknoloji ve uzmanlıkla hizmet veriyor, müşterilerimizin başarılarına güç katıyoruz.
Mag Kimya
KURUMSAL
Mag Kimya

Kalite ve Güvenin Adı: Mag Kimya

Kimyanın; Modern endüstrinin kalbi olarak görüldüğü günümüzde, kimyevi maddelerin kaliteli, hızlı ve kesintisiz tedariki endüstriyel üretim için hayati önem taşımaktadır.

Bu ihtiyaca vermek üzere Duraner ailesi tarafından 1924 yılında temelleri atılan firmamız, 1950 yılında Kluthe firması ile beraber Türkiye pazarına giriş sağlamıştır.

2007 yılında ise Kluthe ve Duraner firmalarının birleşmesi neticesinde Türk- Alman endüstrisinin kalite ve disiplinli çalışmalarını müşterilerinin hizmetine sunmuş ve bunun neticesinde sektörde ki temellerini sağlamlaşmıştır.

 

Sektörde artan ihtiyaca binaen 2019 yılında Konya’da MAG Kimya isimli firmamızı kurarak, yetişmiş işgücü ve ileri teknolojiden yararlanan ‘’kalite odaklı’’ çalışma sistemi ile 5. Yılımızda 13 İl’de sektörün lider markalarından biri haline geldik.

 

Sektörde başarılar ile dolu geçmişimiz ve her zaman daha yükseğe taşıdığımız hedeflerimiz ile, siz değerli müşterilerimizin güveni ile doldurduğumuz 4. Yılı’mızın haklı gururunu yaşamaktayız.

 

 

Analitik çözümleri ile hayatı zenginleştiren ve kolaylaştıran firmamız; tekstilden ilaç gıdaya, temizlikten tarım ve hayvancılığa uzanan geniş bir yelpazede binlerce sektörde hizmet vermenin heyecanını duymaktadır.

 

Hayatın her alanına dokunmanın verdiği tarifsiz mutluluk ve tüm proseslere cevap verecek kaliteli üretim, hızlı teslimat ve maksimum müşteri memnuniyeti hedefimiz, dün olduğu gibi bugünde MAG Kimya kalitesinin garantisi altında olacaktır.

 

Vizyon:

MAG Kimya olarak, endüstriyel kimya alanında sürekli yenilik ve gelişimle, sektörde öncü bir konuma gelmek ve müşterilerimize en üst düzeyde değer sağlamak için çalışıyoruz.

 

Misyon:

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, kaliteli ürünler ve hızlı hizmet sunarak endüstriyel sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak ve çözüm ortağı olmak.

Yukarı Kaydır