Fevzi Çakmak Mah. Aslım Cad. Atiker 1. San. Sit. 36/S Karatay/KONYA
tren

Bir Dünya Markası: Kluthe

16.12.2019
1.437
Bir Dünya Markası: Kluthe

MAG Kimya, dünyanın önde gelen kimyevi ürünler üreticilerinden Kluthe ile çalışmaktadır. Kluthe ürünlerini müşterilerine sunarak müşterilerini kalite ile tanıştırmaktadır.

Kluthe firması hakkında bilgi almak ve özet olarak firmanın ürün yelpazesini öğrenmek isteyenler için bir yazı paylaştık. Bu yazı Kluthe firmasının internet sitesinden alıntılanmıştır.

Kluthe

Bir yüzey işleme uzmanı olarak Chemische Werke Kluthe GmbH, Metal İşleme ve Temizleme, Ön İşlem ve Boya Mağazası için kimyasal ürünler ve yenilikçi proses çözümleri geliştirmekte ve üretmektedir. Bunlar, ana uzmanlık alanlarımız olup, müşterilerimize uzman ve çok yönlü olarak üst düzey tavsiyelerde bulunmamızı sağlar. Birinci sınıf kaliteye ek olarak, ürünlerimizin güvenliği, çevre uyumluluğu ve sürdürülebilirliği de bizim için çok önemlidir. Vizyonumuz, müşterilerimiz için mümkün olan en iyi çözümleri sağlamak için itici güç olmaktır. Öncelikli önceliklerimiz kapsamlı hizmetler sunmak ve birlikte eşit ortaklar olarak çalışmak.

İster yerel, ister ulusal veya küresel olsun: biz her zaman yanınızdayız. Kluthe, “Engineered in Germany” adlı kimya ile 44 lokasyonda dünya çapında 15.000’den fazla müşteriyi tedarik ediyor. Araştırma ve geliştirme alanında 65 yıllık deneyime sahip global bir aile şirketi olan Kluthe, müşterilerine eşsiz bir rekabet avantajı sunuyor.

ETİKETLER: , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
WhatsApp
Phone
WhatsApp
Phone